Titānika nogrimšana

gada, laikapstākļu, sacensību, u.c. notikuma gaitas un attīstības prognozēšana, ..

Titānika nogrimšana

Atbildēt Ieva » 19 Aug 2015, 12:29

BRITU ASTROLOGS: “TITĀNIKA” NOGRIMŠANU VARĒJA PAREDZĒT- UZZINI, KĀ!

Vai Mēness atrašanās Perigeja punktā paaugstināja sadursmes risku?

Tā bija iespaidīgi skaidra bez mēness nakts Atlantijas okeānā, kad tvaikonis Titāniks sadūrās ar aisbergu plkst. 23:40 pēc Atlantijas laika, 1912. gada 14. aprīlī un lēnām pazuda okeāna dzīlēs.

Šīs katastrofas izraisītājs, iespējams, ir bijis rets astronomisks notikums, kas norisinājās aptuveni trīs mēnešus iepriekš. 1912. gada 3. janvārī, Zeme atradās Saulei vistuvākajā punktā. Nākamajā dienā, 4. janvārī, bija pilnmēness (Mežāzis/Vēzis)un arī Mēness sasniedza Perigeja punktu (tuvākais punkts Zemei, 1400 gadu laikā), tā rezultātā veidojās „supermēness” – termins, ko darinājis astrologs, Ričards Nolle (Richard Nolle).

Dabiski, ka Mēness un Saules pievilkšanās spēka rezultāts bija ārkārtēji pavasara pali. Papildus supermēnesim, (4. janvārī), stipras plūdmaiņas tika novērotas arī iepriekšējā pilnmēness laikā (6. decembrī) un tam sekojošā pilnmēness laikā (2. februārī). Teksasas Štata Universitātes astronomi ir nākuši klajā ar teoriju, ka šī netipiskā plūdmaiņa lika izkustēties no vietas aisbergiem, kuri iepriekš bija uzskrējuši uz sēkļiem vai iesprostoti piekrastes seklajos ūdeņos, Labradoras, Ņūfaundlendas un Kanādas krastos. Šie atbrīvojušies aisbergi dreifēja pa okeāna straumēm. Nonākdami kuģu braukšanas joslās, aisbergi kļuva par draudu transatlantiskajiem kuģiem. (Olsons, 2012)

Vai Titānika nogrimšanu varēja paredzēt?

Supermēness parādīšanās (Mežāža/Vēža zvaigznājā)ir viens no iespējamajiem atrisinājumiem – ņemot vērā, ka ledus vienkārši ir vieglāks par ūdeni. Bet tas ir tikai viens no daudziem faktoriem. Tāpat, bija daudz citu kuģu, kas šķērsoja Atlantijas okeānu trīs mēnešu laikā pēc supermēness parādīšanās, kā arī naktī, kad notika Titānika sadursme ar aisbergu. Laiks ir visgrūtāk izprotamais mehānisms, īpaši tā mijiedarbība ar dievišķo.

Vai tāds astrologs, kā es, Roberts Karijs, varētu paredzēt tik traģisku galu milzīgam lainerim, zinot tik vien kā tā nolaišanas laiku ūdenī? Es teiktu, ka nē, bet man jāpiemetina, ka neviens astrologs neieteiktu šo laiku izvēlēties par kuģa nolaišanas laiku ūdenī. Esmu izvēlējies četras tēmas, kas parādīs to, kā spriedzes pilnu laiku.
1.Veneras, Mēness, Neptūna savienojums [☽ ♀ ♆ ☌] atspoguļo fantastisko bagātību un pārpilnību, kas redzama uz lainera klāja – tie ir pirmās klases pasažieri. Šī zvaigžņu izvietojuma pretstats ir Urāns Mežāža zvaigznājā [☍♅♑], kas ataino atšķirības starp dažādām klasēm. Šis konkrētais Neptūna/Urāna izvietojums vēsta par šokējošo nolaidību un ekonomiju (nepietiekamais glābšanas laivu skaits). Šī opozīcija vēsta par lielām sociālām pārmaiņām, t.sk. vēlēšanas tiesību piešķiršanu sievietēm un sabiedrības slāņu izlīdzināšanos Pirmā pasaules kara un Krievu revolūcijas laikā.
Mēness, Venera un Neptūns [☽ ♀ ♆ ☌ ♋] atbilst arī glābšanai, kas atspoguļo daudzas izglābtās sievietes un bērnus, kas pirmie nokļuva glābšanas laivās.

Neptūns [♆ ♋] atspoguļo jūras spēku un Urāns[♅♑] Prometeju tehnoloģiju, kura uzdrīkstējās izmantot nenogremdējama kuģa vārdu. Neptūns bija Poseidona Romiešu versija, viņš bija Olimpietis, kurš ieņēma Okeāna vietu. Okeāns, Urāns un Prometejs bija Titāni – daļa no grieķu panteona. Šīs Titāniskās dievības no troņa gāza 12 Olimpa dievi. Titānika radītāji izveidoja Olimpijas klases okeāna laineri. Visi okeāna laineru nosaukumi beidzās ar galotni „ic” – piemēram Olympic un Britannic. Vai tā bija pārāk liela augstprātība, nosaukt Titāniku sakauto dievu vārdā un iekļaut to Olimpijas klasē?

Skatoties atpakaļ, Jupiters Skorpiona [♃♏] zvaigznājā varētu simbolizēt aisbergu. Skorpions simbolizē fiksētu ūdeni = ledu, un Jupiters [♄☌☿] simbolizē lielu objektu, kas atrodas, saplūst ar Skorpionu. Tas ir pilnīgi pretēji Saturnam un Merkuram, kurš simbolizē plānotu ceļojumu un nepareizi novirzītu maršrutu.

Marsa un Plutona kvadrāts [♂ □ ♇] simbolizē pārgalvīgu uzstājību bīstamā situācijā. Titāniks nesamazināja tempu, pat tad, kad saņēma vairākus brīdinājums par ledus draudiem priekšā. Marss Zivju zvaigznājā (drosme, risks jūrā)un Plutona atrašanās dvīņu zvaigznājā (komerciālie ceļojuma nolūki). [♂ ♓ □ ♇♊]

Saules Dvīņu kvadrāts ar Hīronu Zivju zvaigznāja 6. mājā. [☉♊ □ Chiron ♓ 6th] Atkal iespējama prestiža un plaši publicēta ceļojumu kuģa nogrimšana okeānā (Hīrons Zivju zvaigznājā).


Avots: http://www.astrology.co.uk/news/titanic.htm
Kopēts no saites: http://zvaigznutulks.lv/britu-astrologs ... ka/20690/2
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47

Atgriezties uz Prognožu astroloģija

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron