prognoze maija mēnesim 2016.

gada, laikapstākļu, sacensību, u.c. notikuma gaitas un attīstības prognozēšana, ..

prognoze maija mēnesim 2016.

Atbildēt Ieva » 26 Apr 2016, 09:58

"Astroloģiskā prognoze maija mēnesim

No 11.aprīļa līdz 28.oktobrim sāksies periods, kad būs jāmācās stabili stāvēt uz savām kājām, nezaudēt savu autoritāti. Noturēt visu līdzsvarā. Tas var būtiski ietekmēt valstu stabilitāti, politisko dzīvi, tās vadītāju nostāju. Jāprot pasauli noturēt līdzsvarā, lai tā nesabrūk, rast kompromisu.

No 21.aprīļa līdz 6.maijam veidosies karmiska rakstura situācijas, kur būs sajūta, it kā atrodaties važās. Tas ir laiks, kad jāpārdomā visa sava rīcība, cik tā ir godīga attiecībā pret citiem. Diemžēl var būt grūtības pašiem paskatīties no malas, tāpēc var pārņemt vēl lielāks naids un dusmas.

No 23.aprīļa līdz 2.maijam būs nopietni pārbaudījumi partnerattiecībās, mīlestībā un naudas tēriņos. Nezaudējiet savu iekšējo līdzsvaru.

No 27.aprīļa līdz 5.jūnijam būs veiksmīgs laiks dzīves pozitīvām pārmaiņām, bet lai tas notiktu nāksies no kaut kā atteikties no ambīcijām, augstām prasībām, sava ego, jāsamazina var būt materiālās vēlmes, jāmaina savs domāšanas virziens, kaut kas jāpārplāno, jāatsakās no kādām ilūzijām. Ieviešot pārmaiņas viss sāks noritēt veiksmīgāk.

No 28.aprīļa līdz 2.novembrim būs periods, kad būs jāpierāda sava profesionalitāte, jāapgūst jaunas iemaņas, jāpierāda sevi sabiedrībā, jāaizstāv sevi, jākļūst par savas dzīves noteicējiem, jāveido sava vērtību sistēma. Iespēja piepildīt savas senās ieceres. Īpaši tas attiecas uz Strēlniekiem un Mežāžiem, grūtāk var būt Svariem, arī Auniem.

No 29.aprīļa līdz 14.jūlijam laiks, kad nāksies daudz strādāt, visu sakārtot, no kaut kā atteikties, noteikt konkrētus mērķus, kas būs jāsasniedz ierobežotā laikā, jāpierāda savs profesionālisms un pedantiskums. Īpaši būs iesaistīti Strēlnieki, Jaunavas un Zivis, bet maija beigās pieslēgsies arī Dvīņu zīmes pārstāvji. Atliek tik novēlēt pacietību un izturību!

1.maijā, īpaši dienas pirmajā pusē smags notikums var pilnībā izsist no līdzsvara un rezultātā vētrainās emocijas var radīt neparedzamas sekas.

No 3.maija līdz 6.jūnijam pastāv iespēja realizēt lielus projektus, pasākumus, piepildīt savas lielākās vēlmes. Tikai nāksies tajā visā ieguldīt daudz enerģijas, bet labie nodomi atmaksāsies.

No 21.maija līdz 27.maijam negaidīti strīdi, baumas, aprunāšana, intrigas var izsist no iekšējā līdzsvara. Citu skaudība var traucēt dzīvot mierīgi. Šeit vairāk var ciest Auni un Ūdensvīri, iesaistītie būs Dvīņi, Zivis, Svari.

Laikā no 26.maija līdz 31.maijam ieskaitot, būs viduspunkta ietekme starp aptumsumiem. Tas nozīmē, ka ir jārēķinās ar to, ka daudz kas saplānotais nenotiks kā bija plānots, nāksies pielāgoties jaunajiem apstākļiem, pārmaiņām, iemācīties sērfot pa dzīves viļņiem. Diemžēl šajā laikā var būt gan zemestrīces, gan vulkānu izvirdumi, gan katastrofas, visādi liktenīgi notikumi. Iespēju robežās labāk atturēties no jaunu darbu uzsākšanas šajā laikā.

Īpašās dienas

No 30.aprīļa līdz 4.maijam liels risks un vieglprātība var dārgi maksāt, būs daudz kārdinājumu, vēlme daudz ko iegūt par brīvu, uz citu rēķina.

3. un 4.maijs – pastāv bīstamība krist no liela augstuma, gūt smagas traumas, negaidīti notikumi, problēmas ar satiksmes līdzekļiem, strīdi par sīkumiem. Nepārdozējiet ar alkoholu.

5.maijs – var būt vēlme risināt attiecības, īpaši tas attiecās uz sievietēm, var nomākt depresīvs noskaņojums.

6.maijs – var nākties ļoti daudz strādāt, ieguldīt ļoti daudz savu enerģiju, bet beigās būs tukšuma sajūta, it kā tas būtu bezjēdzīgi, lieki un nevienam nevajadzīgi.

No 7.maija līdz 21.maijam var būt problēmas partnerattiecībās, traucēs nenoteiktība, svārstības, grūtības saskatīt kopīgos mērķus, traucēs fantāzijas un bagātā iztēle.

No 7.maija līdz 27.maijam daudzos var izpausties skaudība, vēlme tenkot un aprunāt tos, kuri kaut ko vairāk dara un tiecas vairāk sasniegt savā dzīvē. Skauģu uzmanība būs acīmredzama, viņi centīsies nevis iet piepildīt savu dzīves ceļu, bet tieksies traucēt citus, kas ir garā stiprāki un apzinās savu ceļu un likteni.

11.maijs veiksmīga diena kolektīvu pasākumu rīkošanai. Turpretī no 12.maija līdz 15.maijam kādam var būt zaudējumi, problēmas ģimenē, problēmas ar veselību.

16.maijs līdz 18.maijs liktenīgi notikumi atgriezīs pagātnē, kur būs jāsaskaras ar savām bailēm un problēmām partnerattiecībās.

28.maijs haoss un uztraukums var traucēt sakoncentrēties svarīgām lietām.

29. un 30.maijā neļaujiet citiem jūs izsist no līdzsvara, jo dusmās varat sarunāt daudz ko tādu, ko nāksies ilgi nožēlot. Nepadodieties citu provokācijām, esiet uzmanīgi ceļu satiksmē.

31.maijs veiksmīga diena gan darbam, gan vēlāk romantikai. Var būt veiksmīgi pirkumi.

Planētas

Merkurs no 28.aprīļa būs retrogrāds, tāpēc pievērsiet uzmanību notikumiem, kas notiks no 20.aprīļa, jo pie tiem vēl nāksies atgriezties un tos atrisināt. Tikai no 8.jūnija spēsiet virzīt iepriekš iesākto uz priekšu.

Marss no 17.aprīļa būs retrogrāds, tas nozīmē, ka būs jāatgriežas notikumos, kas notika no 19.februāra. Būs daudz kam atkal jāiziet cauri, vairākiem pārbaudījumiem un pārdzīvojumiem. Tikai no 22.augusta varēsiet aktīvi iesaistīties visādos procesos, sasniegt vēlamos rezultātus.

Venēra 24.maijā ieies Dvīņu zīmē. Mīlestībā būs flirts, koķetēšana, aizvien jaunas aizraušanās, galvenais neko neņemiet sev pie sirds. Jūtas būs virspusējas un pārejošas. Mīlestībā būs alkas pēc jaunām jūtām, emocijām un pieredzes. Attiecības veidosies viegli un nepiespiesti. Vairāk būs interesantu sarunu, tikšanās ar draugiem, atpūta kopīgās sarunās, intelektuālos pasākumos.

Saule 20.maijā ieies Dvīņu zīmē. Īpaši maijā dzimušajiem Dvīņiem nāksies iziet cauri dažādiem kārdinājumiem un pārbaudījumiem. Darbā nāksies ievērot diezgan lielu precizitāti. Nedrīkst aizmirst par savu veselību, tai būs jāpievērš lielāka uzmanība. Iespējams, ka būs jāizdara kāda svarīga izvēle, jānoliek dzīvē prioritātes.

Lilita 21.maijā ieies Skorpiona zīmē uz 9 mēnešiem. Zem Skorpiona zīmes ir lielākā daļa noziedzības pasaules, visas cilvēka zemākās tieksmes, instinkti, bērnu ieņemšana, iznēsāšana, problēmas ar seksualitāti, visi dziļākie kompleksi. Lilitai ejot cauri Skorpiona zīmei var šo visu aktivizēt. Cilvēki var kļūt niknāki, dusmīgāki, agresīvāki, var paaugstināties noziedzības līmenis. Palielināsies dzimumnoziegumu skaits. Var būt problēmas ar bērnu ieņemšanu, iznēsāšanu, dzemdībām. Var būt lielāks pašnāvnieku skaits, arī daudzi var aiziet bojā. Var būt vēlme izmainīt pasauli, tāpēc vien saasināsies krīzes starp valstīm, starp iedzīvotājiem. Īpaši tas attiecas uz arābu valsts pārstāvjiem, šīs valstis ir zem Skorpiona zīmes – Irāna, Irāka, Afganistāna, Pakistāna, Tadžikistāna, Azerbaidžāna, Kuba, Nikaragva, Zaira un Ungārija. Šajās valstīs sagaidāmas pārmaiņas. Diemžēl pastiprināsies kara draudi, var būt avārijas atomelektrostacijās. Arī Latvijas iedzīvotājus zināmā mērā tas ietekmēs, jo esam pamatā zem Skorpiona zīmes. Var pastiprināties vulkānu izvirdumi un zemestrīces, kā arī iespējami cunami. Sagaidāmas pārmaiņas banku iestādēs un iestādēs, kas saistītas ar finansēm. Var būt biežākas veselības problēmas ar dzimumorgāniem, taisnās zarnas slimības, uroģenitālās sistēmas slimības, kā arī var palielināties ar audzējiem sirgstošu cilvēku skaits. Šajā laikā ir labvēlīgi tīrīt visu gan to, kas ir apkārt, gan sevi iekšēji, strādāt pie saviem iekšējiem kompleksiem, risināt senās dzimtas problēmas, mainīt savu dzīvi tādā veidā pilnīgi, atbrīvoties no visa liekā.

Saturns līdz 12.augustam būs retrogrāds jeb atpakaļejošs. Tāpēc var būt grūtības plānu un projektu realizācijā, mērķu sasniegšanā. Nāksies dzīvē atkal saskarties ar visādiem ierobežojumiem, īpaši tas ietekmēs Strēlnieka zīmē dzimušos.

Plutons no 18.aprīļa līdz 26.septembrim būs retrogrāds. Plutons atbild par kolektīvo enerģiju, pārmaiņām un transformāciju, kodolenerģiju. Tas būs laiks, kad būs jāpārskata vēlreiz ieviestās pārmaiņas valsts līmenī, jāizstrādā jaunas, kas nākotnē ietekmēs arī mantiskās vērtības. Tas var skart arī banku sistēmas un kreditēšanas jautājumus.

Mēness kritiskās dienas

06./07.05. (29.Mēness diena), 14./15.05. (9.Mēness diena), 20./21.05. (15.Mēness diena), 29.05. (23.Mēness diena)."

Informācijas avots: http://www.ajuravesta.lv/astrologija/Prognozes/maijs/
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47

Atgriezties uz Prognožu astroloģija

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron