2016.gada 29.oktobra sestdienā notika konference

2016.gada 29.oktobra sestdienā notika konference

Atbildēt Ieva » 01 Nov 2016, 12:52

Šī nebija gluži astroloģijas konference, tomēr tajā uzstājās maiju kalendāra zinātāja Gunta Dauģe stāstot par dienu enerģijām. Kā arī vērtīgi astroloģijas zinātājiem bij klausīties lekcijas par numeroloģiju, fenotipoloģiju, hiromantiju, krāsu nozīmi cilvēka dzīvē, kas paplašina skatījumu.
Varēja iegādāties jauku grāmatiņu no Māra Beltes "Redzēt raksturu". Šis izdevums var papildināt astrologa zināšanas par ASC aprakstu. Tajā nav astroloģisku terminu vai norāžu, bet pārzinot kuras rakstura īpašības varētu piederēt kādam arhetipam, vai citam nosakāmam darbības principam, tas ļauj labāk pamanīt kā tas izskatās vizuāli cilvēka sejā.
Numeroloģe Dita Blūma–Balinska stāstīja par to kā aprēķināt kurā posmā esi no deviņu gadu cikla un kam katrs no šiem gadiem ir piemērots.
Aleksandrs Bespalovs rādīja un skaidroja planētas mūsu plaukstās un to kā skatoties rokā var notiekt kurš no šiem arhetipiem ir izteiktātks, kurš darbojas mazāk.
Santa Pīlāce, ļoti precīzi, caur krāsām, kuras uzrunā cilvēku, spēj aprakstīt viņa šā brīža aktuālo tēmu, viņa arhetipisko būtību un ieteikt piemērotākos risinājumus noteiktajai vajadzībai.
Uzstājās arī citi dvēseli bagātinoši lektori.

http://www.delfi.lv/orakuls/biblioteka/ ... aicinajumu
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47

Atgriezties uz Jaunumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron