ķèdītes

ķèdītes

Atbildēt sanita » 15 Apr 2015, 22:09

Labvakar, lūdzu vai kāds varētu divos vārdos atgādināt kā to ķēdīti taisa, varbūt ir káds raksts? Šodien meklēju savus astro pierakstus un diemžēl neatradu:(
P.s. paldies par foruma izveidošanu!
sanita

Atbildes: 2
Pievienojies: 15 Apr 2015, 21:56

Re: ķèdītes

Atbildēt Ieva » 16 Apr 2015, 07:36

Man pašai ļoti patika kā mūsu skolotājs Andris Račs uz tāfeles šo shēmu uzzīmēja, tad man beidzot tapa skaidrs. Šeit smuki tabulā tas ko viņš rādija attēlots. Jebkura planēta kura nonāk tādā vai tādā zīmē pēc pārvaldījuma iet tur ..(no četriem variantiem blakus zīmei) - pats augšējais lauciņš, pēc eksaltācijas - otrais lauciņš, zem vidus pēc krituma - trešais lauciņš, pēc izraidījuma - ceturtais lauciņš. Ņemam vērā pēc cik planētu skaita (7 vai 10). Un sastādīt ķēdīti kļūst viegli.
forumam-kjeediishu-tabula.jpg

P.S. Ja vaig varam apspēlēt kādu piemēru.
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор

Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47

Atbildēt sanita » 16 Apr 2015, 08:24

Paldies, Ieva :)
pamēģināšu kā man iet, ja kas saukšu palīgā :lol:
sanita

Atbildes: 2
Pievienojies: 15 Apr 2015, 21:56

Atbildēt Ieva » 16 Apr 2015, 09:03

:) Tais lauciņos kur ir svītriņa (piemēram dvīņu zīmē), ja sastādam eksaltācijas vai krituma ķēdīti varam izvēlēties vai nu pārvaldījumu vai izraidījumu pēc vajadzības, lai ķēdīte turpinātos. :roll:
Pēdējo reizi labojis Ieva - 24 Jūn 2015, 18:23, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор

Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47

Atbildēt Ance » 26 Mai 2015, 15:55

Ir saite internetā, kur, ierakstot datus, programma pati izrēķina ķēditi. ātri un viegli.
Сайт астрологической программы "Формула души" http://astrofd.narod.ru
Krievu saitos ir daudz rakstīts par šo tēmu un ir pieejami daudz video ar plašu izklāstu. Laba grāmata par šo tēmu: Александр Астрогор "Формула души"
Ance

Atbildes: 1
Pievienojies: 15 Apr 2015, 19:46

Atgriezties uz Motivāciju ķēdītes

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis