Piemērs kosmogrammas analīzei - Raimonds Vējonis.

piemēru apspriešana

Piemērs kosmogrammas analīzei - Raimonds Vējonis.

Atbildēt Ieva » 22 Mai 2015, 18:44

veejonis-kosmogramma.jpg

Raimonds Vējonis. 15.06.1966. 12:00.

Stihijas un modi:
Mēs šeit neredzam aktīvo. Daudz vairāk sievišķā elementa. Mierīgs cilvēks, īpaši neizceļas. Kad spēlē Latvijas himnu viņš raud aiz aizkustinājuma.

Figūra:
mums ir skaista stabila, feina. Enerģijas veiksmīgi tiek novirzītas.

Dispozīciju ķēdītes:
saskaņošana, labums, miers, drošība, Vējonis, dienvidvējš, miers, miers. Viņu var ietekmēt materiāli apsvērumi, Venēra un Mēness kā vēl viena motivācija, jo pie Jupitera labi jūtas. No Zaļās partijas, drošība. Par zaļu dzīvi (zaļo dzīvi). Latvija būs zaļa mierīga vieta uz kuru gribas braukt un atgriezties – ja būtu prezidents. Kādu likteni prognozētu cilvēkam – laimīgs, izticis, turīgs. Ir izticis no bērnības. Viņam ir piekrišana no dāmām un arī pie turīgiem kungiem. Cilvēks kurš māk būt labs ar dāmām un iztikušiem cilvēkiem un zemniekiem.

Aspekti:
Saules kvadrāts ar Saturnu – aspekts kurš paskaidro kāpēc viņš ir ministrs. Nedraudzīgās zīmēs. Varbūt vairāk dara ko citi saka. Viņš ir spiests uz kaut ko. Viņš ir spiests - ko? (Saturna aspekts – spiedēja planēta) būt atbildīgam, kaut gan negribas, (pēc dabas „slinks”, komforta mīlētājs), bet viņam sanāk pacīnīties ar autoritātēm, par ko? Viņš ir bailīgs. No kā viņam bail? Droši vien tās bailes ir diskrētas. Viņš ir aizsardzības ministrs NATO – Saule mutabla – no daudz kā viņam ir bail, viņš tramīgs, bailīgā (dzeltenā roka). Kaut kas viņam ir pateicis, ja slikti mācīsies – atnāks ar maisu un aiznesīs. Atbildīgā amatā nevar būt atslābis ir jābūt kaut kādām bailēm. Veiksme jau viņam ir liela. Pa cilvēkiem viņš domā, par personālu, pasākumiem. Ar šitādu karti var iet viesnīcu biznesā. Saturnam īsti ir tikai viens aspekts. Šī te robeža viņam nav, ka nocērt, nu var..
Mēness savienojums ar Venēru – šis mīl visus, ir bērnus, i bērnudārzus, sievietes. Talanti gatavot. Patīk mūzika un māksla. Gatavot dabā no dabiskiem produktiem. Putnu dziesmiņas paklausīties. Dizainers – pats var iekārtot. Dārzs droši vien arī ir. Skandāli nav dzirdēti – laba sieva, klusa, mierīga, kārtīga. Lauku māja, mamma. Strādā tuvu Mākslas akadēmijai.
Mēness ļoti iespējams divos sekstilos un divos trigonos un opozīcijā. Mēness tāds labs ir – ja tauta vēlētu, tad jau viņu ievēlētu.
Mēness sekstils ar Jupiteru – viņš arī māk glabāt noslēpumus, bet šie noslēpumi ir arī tādi labi – viņš piemēram nesaka sievai, ko viņš dāvinās mātesdienā. Lauku māja, vienkārša automašīna. Viņš neriskē uz kredītiem. Māk glabāt noslēpumus un tas viņam dzīvē dod labumu, bet Jupiters ir Vēzī, varbūt jūt atbildību par tautu – diezgan dziļš cilvēks salīdzinot ar dvīni. Dziļi sirdī viņš varētu būt patriots – (Jupiters Vēzī). Šis jau nav klaigātājs, tāds mierīgs, dzīvosim draudzīgi.
Mēness sekstils ar Merkuru un Mēness dominanti – Varbūt viņš māk runāt ar bērniem, ar vienkāršo tautu, dabu, bet vai viņš saka, ko viņš domā, ko viņš zin. Viņš tak jūt viņam ir intuīcija var pateikt, kas tai mapē ir iekšā neskatoties, par ko arī liecina Mēness aspekti ar tālām planētām .
Mēness trigons ar Urānu – ir tā kā man patīk, man dzīvē viss ir sakārtots un es nekādās avantūrās neiesaistos, vienīgi, ja tas ir tā vērts ar priekšapmaksu – tā kā šeit nekāda avantūrisma nav.
Mēness trigons ar Plutonu – vispār slepenais, saslepenots. Mēness šai stāstā uzvar. Nebūs šai stāstā slepenas mīļākās, jo baidīsies zaudēt (Vēzis, Vērsis).
Opozīcija ar Neptūnu - varbūt ir, var gribēties atslābināties, ieteiksim kādu latviešu jogu (jo nav ieteicams dzert) apkopt ābelītes. Viņš arī nevar pārlieku lietot – paliks vairāk dabisks, atslābs. Nav vēlams viņam tas.
Marss ir Dvīņos kvadrātā ar šitiem, nav agresīvs Dvīņos. Jāuzmanās no elektrības, bāzt nagus kur nevaig. Ja ietu kara laiks no kā viņam uzmanīties? – no lidojošām šķembām, bezpilotu lidaparātiem, nelidot ar kara lidmašīnām bez tiesībām. Labāk nelaist, lai nesalaiž grīstē elektroniku, var hakeri uzbrukt. Bīstami pastaigāties ar jauniešiem tur kur nevaig.
Pa lielam Saulei izjūkošs savienojums ar Marsu – iepriekšējā dzīvē vairāk karotājs.
Merkura savienojums ar Jupiteru – māk ar cilvēkiem runāt, rakstnieks tak varētu būt „manas mīļākās receptes”. Daiļrunātājs, teicējs, teiku teicējs. Latgales dienās piedalās. Varētu būt vēsturnieks, varētu pacelt augšā sentēvu gudrību, savu eposu. Viņš var ieiet arī vēsturē (pirmais latgaļu.. ticis tik augstu). Viņš tautā ieies no vēstures vismaz reģionāli.
Merkuram ir sekstils ar Urānu un Plutonu – var tikt galā ar šifrēto informāciju. Mājienus jau nu saprot. Ja tas atbrauc – tas nozīmē to..

Ieteikumi, atbilstība:
Bioloģijas skolotājs – pa dabu. Viņam arī bija jāpaliek pa vidi domāt. (Bijušais vides ministrs). Ir viņam kāds talants zinātnē – vidi pētīt, ekoloģiju, zinātni. Brīvprātīgi armijā viņš diez vai būtu pieteicies. 
Sauklis varētu būt: „Balsojiet par mūsu viscilvēciskāko cilvēku” – Mēness Vērsī reti ministros. Viņam tagad ir nepiemērots amats. Viņš nav tāds orators, kas uzrunātu tautu – nav uguns. Ļoti jūtams joprojām tas dialekts. Ja viņu palūgs, viņš jau.. Mierīga dzīve, nesastrebs neko karstu, reformas var arī atlikt, jāpadomā arī par vienkāršo tautu. Nominējam viņu vides un ģimenes lietu ministrijā, kur normāls cilvēks vēršoties var saņemt labu attieksmi ar tēju un cepumiem tur uz vietas.

Mēģinam noteikt dzimšanas laiku – ja bioloģijas skolotājs, tad 3. un 9. Māja pilna. Komandējumi ministriem ir nepārtraukti. 2.un 6.pārvaldnieks būtu 8.mājā, ja tā naudas būšana no projektiem.

(Piemērs tika apspriests A.Rača astroloģijas skolas 2.kursa lekcijā.)
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47

Re: Piemērs kosmogrammas analīzei - Raimonds Vējonis.

Atbildēt Ieva » 05 Jūn 2015, 07:48

Ir kļuvis par valsts prezidentu. Kļuvis populārs ar pirmajiem vārdiem:"laikam ir jāierauj". Atbalstītāji ir. Tiek apspriest kur dzīvot prezidentam. Kā viena no vietām tiek piedāvāta Jūrmalā.

http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=46065285
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47


Atgriezties uz Horoskopa interpretācija

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron