Lapa 1 no 1

Zet 9 lietošanas instrukcija

AtbildētAutors: 15 Mai 2015, 10:26
Indra.Saukane
Sveicināti!

Par cik šeit var pievienot attēlus un linkus, bet ne failus, tad nu laipni aicināti sazināties ar mani par Zet 9 lite lietošanas instrukcijas saņemšanu.

Instrukcija izveidota latviešu valodā, satur informāciju(ar attēliem un piezīmēm) par:
- programmas sākotnējo ielādēšanas ceļu datorā;
- par pirmajiem orientēšanās ceļiem programmā;
- programmas uzstādījumu korekciju veikšanu atbilstoši tam kā tas ir nepieciešams katra paša darbam.

Ir pāris lietas, kuras varbūt sāktonēji nav nepieciešamas un tomēr jauki, ja atrod- zinu no savas personīgās pieredzes. Piemēram, mācību procesā, izmantojot planētu ātrumus utt. :idea:

Ja ir kādi jautājumi, ierosinājumi, droši rakstiet uz Indra.Saukane@gmail.com
Lai izdodas! ;)
Indra

Re: Zet 9 lietošanas instrukcija

AtbildētAutors: 16 Mai 2015, 07:04
Ieva
Ļoti jauki. :) Paldies.
Vai Zeta pilnajā versijā ir piejamas ne tikai pārvaldījuma un izraidījuma, bet arī eksaltācijas un krituma ķēdītes? Un vai tajā ir kāda funkcija kur var uzstādīt vairāk kā divas sinastrijas vienlaicīgi?

Re: Zet 9 lietošanas instrukcija

AtbildētAutors: 16 Mai 2015, 10:38
Aldebarans
Varu pateikt par ZET 8 Geo, gan jau ZET 9 Geo vai Pro ir tikpat gudras.
Eksaltācijas un krituma ķēdītes dabūt nevar.
Vairākas kartes vienlaicīgi uzlikt var, līdz pat 7. Uzliec, piemēram, savu natālo karti un tai virsū vienlaicīgi tranzītu, solāru, lunāru, progresiju, direkciju. Aspektus var izvēlēties, kurus grib redzēt: tranzīts pret solāru, vai tranzīts pret progresiju, vai direkcija pret natālu utt. Vai katras kartes iekšējos aspektus.

Re: Zet 9 lietošanas instrukcija

AtbildētAutors: 16 Mai 2015, 11:44
Indra.Saukane
Es arī lietoju Zey8 pilno versiju, bet nedaudz papētīju Zet9 :)

Par ķēdītēm.
Automātiski uzlikt eksaltācijas un krituma ķēdītes nevar, bet, ja ir laiks un info nepieciešams ilgākam laikam, tad var izstrādāt vienu viltību. Ķēdītes tiek veidotas pamatojoties uz norādītajiem datiem Chart settings sadaļā Rulers. Ja Tu aizvieto/samaini pārvaldījuma un izraidījuma datus ar eksaltāciju un kritumu, tad vari iegūt vizuālo ķēdīti ar Tev nepieciešamo ;) Rulerī pie katras planētas var nomainīt zodiaka zīmi, kura ir planētas pārvaldījuma, izraidījuma, eksaltācijas vai krituma zīme. Mīnuss šim- laikietilpīgi un viss jādara manuāli..arī jāsalabo pēcāk atpakaļ.

Otrs variants ir tikai sadaļā Chars Settings- Data- Table atzīmēt Eksaltāciju(E ķekši) un Krituma (F ķekši) un tad planētu listē uz ekrāna balkus katrai planētai parādīsies planēta, kas pēc E vai F būs tās "saimnieks".

Re: Zet 9 lietošanas instrukcija

AtbildētAutors: 16 Mai 2015, 11:50
Indra.Saukane
Par kartēm

Profesionālajai versijai tas saucās manuālī Multibold.
Datu ievades kartiņā jābūt izvēlei izmantot divas kartes, kurām blakus ir arī opcijas- sinhronizēt bāzes vai fona datus. Bet, cik saprotu, sinhronizāciju varam arī neizmantot.
Tātad izveidojas 2 atsevišķas kartes, pareizi?(nevaru diemžēl pārbaudīt)

Tālāk Sinastriju vajadzētu izvēlēties pie ierastās karšu tipa izvēles.

Vismaz pēc user manual sadaļas Multibold ir noprotams, ka tas ir iespējams- divas kartes, kur katrai ir gan savi bāzes, gan fona dati, un tad jau jābūt iespējai izvēlēties, vai skatās tranzītus vai sinastrijas ;)

p.s. kā te ievieto attēlus? uzspiedu img un ievilku attēlu pa vidu, bet viss nojuka..nesaprotu :D nosaukums jāieraksta?

Re: Zet 9 lietošanas instrukcija

AtbildētAutors: 17 Mai 2015, 20:56
Ieva
O! Labas atbildes. Paldies jums! Zināšu kurš labāks priekš daudzām kartēm.
Divas kartes jā varu uzlikt Zet Geo full versijā, bet nepielec kā katrai savus datus ievadīt.?

atbilde uz P.S. - zem loga kur tiek ierakstīta informācija ir Saglabāt Apskatīt Apstiprināt un vēl zemāk Uzstādījumi Pievienot pielikumus - jāspiež Pievienot pielikumus, tad kad izvēlēts, atvērts vēl jānospiež Pievienot un tad var vienkārši tāpat vēl parakstīt pielikumu vai speciāli ir piedāvājums pievienot tekstā - ievietos tai vietā kur būs ieklikšķināts kursors. Jāņem vērā, ka ja nepievienojas, tad augšā parādās līdz cik Kib (laikam 1000) ir izmēra ierobežojums un līdz 3 attēliem, pārējos var pievienot sekojošā komentārā. (es piemēram Paintā mainu izmēru (ctrl+alt) un uzklikšķinot ar peles labo taustiņu uz attēla - izvēlamies resize (angliski) un Pixels un tad ierakstu un Save. :D )

Re: Zet 9 lietošanas instrukcija

AtbildētAutors: 18 Mai 2015, 15:57
Indra.Saukane
Provēju pievienot bildi. ;)
Apskaties secīgi norādītās vietas. Man šķiet, ka vajadzētu tādā veidā strādāt..