Astrologam vajadzīgās zināšanas un prasmes

Astrologam vajadzīgās zināšanas un prasmes

Atbildēt Ieva » 10 Nov 2015, 12:02

Kādas ir astrologa iespējas sniegt pēc iespējas pilnvērtīgāku konsultāciju? Ko ir svarīgi ņemt vērā runājot ar klientu? Mēs zinām, ka papildus mācībām skolā, ar astroloģijas literatūras apgūšanu ir par maz, lai pilnvērtīgi analizētu dzimšanas karti un uzturētu vērtīgu sarunu. Krietni vieglāk, ja cilvēks ir atvērts komunikācijai. Un tomēr, vienam principam dažādi izpausmes veidi ļauj astrologam runāt plaši. Arī informācija literatūrā savā veidā noveco, jo tā balstīta uz pagātnes novērojumiem, uz tā laika vajadzībām izvirzītajām vērtībām, modes virzienu. Ļoti vajadzīga sava pieredze. Un ne tikai.

Sarunas laikā katram klientam ir savs uztveršanas ātrums. Pie tam ātrums un sapratne nav viens un tas pats. Viens no faktoriem, kas ietekmē uztveri ir vide (ne tikai sinastrija ar līdzcilvēkiem), tā ir sabiedrība, kurā dzīvojam, mājvieta, kura atrodas pilsētā, laukos, sociālā vide, kultūras vide, drošība, kā arī mentalitāte un tās tīrība (sakarā ar to, ka tā sajaucas un zūd tipiskais). Kā arī, vecums un tam atbilstošās intereses, statuss, laiks, notikumu dinamika. Kad valsts vara ir centralizēta un tās vara izvirza prioritātes, vadmotīvus, tad arī definējumi par konkrētu lietu izpratni ir ļoti tieši, kas tai pašā laikā liecina par šaurību citās sfērās, kā arī tās pašas noteiktais virziens.

Cilvēka uztvere otra izteiktajam viedoklim, saglabājot vai nostabilizējot pārliecību par kādas informācijas atbilstību, atkarīga no atvērtības. Uztvere atšķiras ne tikai no pieredzes ģimenē, pat no novadu dzīves vietas ietekmes. Mācot vecās latviešu valodas izpratni mūsdienās un lasot tagadējo traktējumu, esmu sapratusi, ka pat vienam un tam pašam vārdam, teikuma kombinācijai pirms 100 gadiem bija cita nozīme, jēga un pielietojums. Līdz ar to, nepazīstot to paaudzi, viņas atstātais mantojums jau ir kļuvis simbolisks.

Katram pieaugušajam pēc kādas programmas jau ir iemācīts kā uztvert konkrētas lietas, pastāv atšķirīga vienu un to pašu terminu izpratne vienā laikā. Par pamatu šodienai - jebkas ir patiess, ja proti to pamatot.

Ne mazāk nozīmīga ir datu pareizība: kā informācija iegūta, kā piefiksēta. Ja, piemēram, ir bijušas smagas dzemdības, varbūt mediķiem nebija laika, nebija tik būtiski atzīmēt pulksteņa rādītājus pirms vai pēc elpas vilciena (kas astroloģiski tiek uzskatīts par piedzimšanas brīdi), kā ķerties pie steidzamākiem darbiem. Līdz ar to, varbūt par dzimšanas laika atzīmēšanu atcerējās vien tad, kad māmiņa ar bērnu jau bija palātā. Daudzi cilvēki dzīvo tālu no savas dzimšanas vietas, ir vētrts piefiksēt šo starpību. Pēc iegūtajiem datiem analizējam cilvēka karti, stāstot viņam par viņa iespējām un iegūstam jaunas atziņas, ko izmantosim, analizējot citas kartes.

Astrologa spēja pasniegt informāciju - to var izdarīt tik ticami, it īpaši par sevi nepārliecinātam cilvēkam, ka rodas jautājums, vai tas bija objektīvi. Bieži gadās, ka cilvēks izteikto domu nenoklausās līdz galam un jau steidzās tai piekrist vai to noliegt. Noteicošais ir pašvērtējums, vai cilvēks jūtas par sevi pārliecināts, kurš zina labāk - astrologs vai pats klients. Arī domu līmeņu atšķirība nav mazsvarīga. Sarunas gaitu nosaka arī izvirzītās prioritātes, kas tiek piešķirtas sarunas mērķim, vecumam, statusam, piederībai.

Arī tad, ja mēs esam zinoši, pastāv kāds procents kļūdīties. Tāpēc topošiem un esošiem astrologiem ieteicams ne tikai padziļināt savas zināšanas astroloģijā, lasot citus autorus un pierakstot savus novērojumus, bet arī citās sfērās, pastāvīgi pilnveidoties. Būtu brīnišķīgi, ja daudzi izvēlētos specializēties kādā konkrētā nozarē, vecuma vai interešu grupā, pat radīt jaunas. Tādā veidā astroloģija kļūtu vērtīgāka. Svarīgs ir izaugsmes process.

Ieva Kovaļevska.
Pievienotie faili
earth_4-wallpaper-1366x768.jpg
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47

Atgriezties uz Diskusiju klubs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron