Interesantas kartes

raksturojums, spēks, vājums, talanti, iespējas, dzīves uzdevumi, profesija, ..

Interesantas kartes

Atbildēt Račs » 14 Apr 2015, 09:34

Lūdzu sūtīt man retu profesiju pārstavju dzimšanas datus, ja tādus sastopat. Pārējiem arī būs interesanti! Paldies! :shock:
Račs
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 14 Apr 2015, 09:31

Re: Interesantas kartes

Atbildēt Ieva » 15 Apr 2015, 12:12

Nu re! - man dažas kartes manuprāt ir un priecāšos ja der.

forumam-a.r-viir-baložu.jpg

02.02.1947. vīrietis kurš gadiem no savas jaunības nodarbojas ar pasta baložiem. Ir izteicis savu sāpi, ka jauniešus šis virziens reti kuru interesējot un ļoti labprāt ar kādiem baložu mīļotājiem dalītos savos mīluļos sakarā ar jau paša kuplo gadu skaitu. Par citiem putniem nav dzirdēts, jaunībā bijis bokseris. :) (cik nopratu tad "žēlsirdīgais bokseris", :) ).

forumam-a.r-urbuma-darb-1.jpg

15.04.1981. vīrietis, cik nopratu strādā dažādas haltūras fiziskajos darbos. Šai gadījumā viņš strādāja pie ūdens urbuma tapšanas kopā ar zemāk minēto vīrieti.

forumam-a.r-urbuma-darb-2.jpg

04.06.1958. vīrietis. personīgi nezinu, bet teica, ka daudzus gadus nodarbojies ar ūdens urbumu veikšanu. Priekšnieks bij teicis, ka viņš ir ļoti svarīgs, jo nav šai jomā atrodami zinošie. Pēc skata miermīlīgs un lēnīgs, tomēr kustās (ņemot vērā ka urbšana tas tāds pacietīgs un uzmanīgs darbs, līdz var iegūt lietojamu ūdeni, kuru pirms akcepta dabūn laukā un pārbauda pirms pievieno trubas, pie trubu ievilkšanas gan viņš nedarbojās) un cik nopratu savā jomā zinošs.
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47


Atgriezties uz Natālā astroloģija jeb dzimšanas karte

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron