Stipro skrējiens! 04.05.2015. Kinopilsētā "Cinevilla"

Stipro skrējiens! 04.05.2015. Kinopilsētā "Cinevilla"

Atbildēt Ieva » 04 Mai 2015, 20:25

Vakardien enerģijas pilns Stiprā skrējiena dalībnieks (ar Marsu Aunā) pēc 9km garās trases komandā uz laika, ar daudzajiem šķēršļiem caur dubļiem niršanu, mucām, baļķu slietņiem, dzeloņdrātīm, u.c., izaucās - "Patiesībā tik labi atpūtos!"
Dažiem pat nav bijis žēl nogriezt savām džinsām staras un novilkt džempri, lai varētu iznirt zem baļķiem caur dubļainu ūdeni.
foto-kolaazja.jpg

Pirmo reizi "Stipro skrējienā" sievietes, vīrieši un komandas tika dalīti – elites grupa un masu starts.
Kā trešais starts bij elites komandas ar garāku trasi un vairāk pārbaudījumiem. Visās trīs kategorijās elites grupas uzvarētāji cīnījās par naudas balvām.
Sieviešu elites grupa uzsāka startu 11:00, tad ar laika intervālu vīriešu elites grupa, tad komandu elites grupa un kā beidzamais masu starts, kur laiks nebij svarīgs - šeit gan nācās pat stāvēt rindu lai varētu pārbaudīt savus spēkus!
Šogad "Stipro skrējiena" trase ir vairāk kā deviņu kilometru garumā un kopumā 33 šķēršļi.
Pirmo reizi dalībniekiem par atsevišķu samaksu ir iespēja iegādāties VIP biļeti. Tāpat arī 2015.gadā pirmo reizi oficiāli balvas uzvarētājiem tika pasniegtas 4.maijā speciāli veidotā pasākumā. Svētdien bij paredzēts, ka norisināsies Ziedu ceremonija, kurā simboliski tiks apbalvoti provizoriskie godalgoto vietu ieguvēji.
forumam-stipro-skr-karte.jpg

"Stipro skrējiens" ir Baltijā pirmais un vienīgais šāda veida masu izturības skrējiens,
kas Latvijā norisinās kopš 2010.gada. Pasākumā var piedalīties draugu, uzņēmumu, pašvaldību un augstskolu komandas, visi kas ir spējīgi, to vēlas un ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu.
stipro-skr-2010.jpg

Pārdomas: interesanti, ka uzsākot šo tradīciju Saulei ar Marsu pēc pārvaldījuma ir savstarpējā recepsija. 2010.gadā šāds pasākums ir noticis pat divreiz! Kā arī Venēra ir bijusi stirpa - līdz ar to pasākums tik tiešām ir abu dzimumu apmeklēts. Šajā gadā Marss ir kritis un priekšroka iedota stiprajām dāmām kā arī pasākums ar ziediem. Šai laikā ir arī daudz uguns un zemes stihijas - trases ir grūtas, daudz smaguma, dubļu un kāda degsme! :D

Vairāk par pasākumu:
http://straume.lmt.lv/lv/sports/sports/ ... ejiens/674
http://parstipru.lv/ss/pirmo-reizi-latv ... skrejiens/

P.S. Aicinu komentēt par to, kāpēc šis pasākums kļūst aizvien populārāks un pievelk dalībnieku aizrautību!
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47

Atgriezties uz Jaunumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi

cron