Netradicionals stasts par Rahu un Ketu dabu.

Netradicionals stasts par Rahu un Ketu dabu.

Atbildēt RONALDS » 14 Apr 2015, 20:07

Ziemelu mezgls-Rahu ir huligans provokators, tads kurs iet huliganu baram pa prieksu un uzsak kautinu vai kaski. Multfilma par Maugli tads bija sakalis kas biedrojas ar tigeri. Viņš ir bravurigs izaicinatajs, kurs nepieklajigi uzvedas un kapj visiem uz galvas, parkapj morales normas, līdz viņa dabiskais ienaidnieks Marss vinu noliek pie vietas t.i. 90% gadijumu piekauj. Esot viena telpa Rahu uzreiz pamana Marsu, bet tas neattur vinu no alesanas un viņš apzinati turpina... līdz tiek iekaustits, kas isteniba ir Rahu merkis un tad telo cieteju un visiem sudzas (musdienas ta ir policija). Marsam redzot Rahu ari ir neizskaidrojama velme vinu iekaustit:)viņi savstarpeji pievelkas lai izladetos. Iespejams deretu piemers ar sausanu pa Mezciema suniem, kas nesen bija aprakstits prese.
Dienvidu mezglu-Ketu var salidzinat ar ninzu, kurs ir gudrs, viltigs un darbojas ta lai neviens neredz , nedzird. Viņa dabiskais ienaidnieks ir Saturns, kurs vinu izole, neitralize, ierobezo, padara nekaitigu. Ketu nav iespejams nokert uzreiz, viņa darbiba Saturnam ir jaanalize un tad reize 10-ja Ketu iekrit Saturna nagos. Ketu sabiedriba pamanit ir gandriz neiespejami, vislabakie spiegi ir Ketu tips. Ja tranzitos Rahu vai Ketu savienojas ar maju virsotni vai planetu- attieciga dzives sfera Jums ir iespeja satikt sada tipa cilvekus :mrgreen: Strada tikai savienojums, citi aspekti ne. So stastu es dzirdeju viena vediska lekcija un man viņš likas pietiekosi interesants lai padalitos :idea:
RONALDS
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 14 Apr 2015, 17:07

Re: Netradicionals stasts par Rahu un Ketu dabu.

Atbildēt Račs » 15 Apr 2015, 08:41

Feins stāsts. Rahu meklē, Ketu jau zin :geek:
Račs
 
Atbildes: 7
Pievienojies: 14 Apr 2015, 09:31

Re: Netradicionals stasts par Rahu un Ketu dabu.

Atbildēt Ieva » 15 Apr 2015, 11:30

Interesants stāsts, patika, iedvesmojos un pamēklēju arī ar ko padalīties. Varbūt arī jums interesanti. Te neliels fragmentiņš no grāmatas "Fiktīvie punkti astroloģijā". Autori: B. Fitzwalter, R. Henry. 1988.gads.
"Mēness mezgli savā kustībā ir krietni sarežģītāki, kā citu planētu mezgli, kaut arī Mēness virzās ap Sauli, tāpat kā visi citi Saules sistēmas ķermeņi, tas kā teikt, vispirms riņķo ap zemi, ... Mēness mezgli ir vienīgie mezgli kuri var tik tiešām virzīties pretējā virzienā, attiecībā pret citu planētu mezgliem, un tas pievieno papildus nokrāsas interpretāciju, nepiemērojamu priekš citu planētu mezgliem.
Unikālais Mēness stāvoklis, kā starpniekam starp zemi un citām planētām, skaitās starpniecisks arī simboliskā nozīmē. Mēness funkcionē kā uzkrājējs un pastiprinātājs, uztverot sfēru mūziku un nododot to mūsu emocionālajām un instingtīvajām sistēmām, tā, ka mēs varam sajust kas notiek.
... to ātrā pārvietošanās nozīmē, ka viņi veido aspektus, ja vispār ne tranzīti, ar visiem zodiakiem vairāku gadu garumā, dodot katram tik daudz iespēju attīstīties jaunos virzienos, tik cik nozīmīgu punktu ir paša horoskopā.
... notikumi no Mēness mezgliem ne vienmēr ir visiem redzami, bieži vien notikumi skar tieši cilvēku pašu, tad šo retrogrādā mezgla notikumu vajag aktīvi meklēt. Mēness mezglu ceļā ir dubults izvietojums - tāpēc ir dubulta notikumu izvēle, kuriem tie atbilst. Kas augšā, tas apakšā - kā vienmēr."
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47


Atgriezties uz Mēness mezgli

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi

cron