Kvadratūra starp vienā stihijā esošām planētām

mažora, minora, nanagona u.c. aspekti, čika laiki, vidējie punkti, ..

Kvadratūra starp vienā stihijā esošām planētām

Atbildēt IlzeT » 18 Apr 2015, 12:36

Izskatu viena cilvēka karti. Mēness ir 27 grādos Lauvā, Saule 3 grādos Strēlniekā, bet ZET programma starp šīm planētām rāda kvadratūru. Kvadratūra starp vienas stihijas zimēm nevar būt, bet acīmredzot ZET to rāda ńemot vērā šo planētu orbisus. Vai to uzskatīt par neesošu? Vai tomēr, lai arī mazs, tomēr saspringums starp šīm planētām ir?
IlzeT
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 13 Apr 2015, 21:37

Re: Kvadratūra starp vienā stihijā esošām planētām

Atbildēt Ieva » 20 Apr 2015, 20:00

Atbildi uz šo jautājumu nezinu. Varbūt apraksts attiecībās starp Sauli un Mēnesi var palīdzēt nedaudz tuvināt atbildei vai vismaz veicināt radošāku domāšanas procesu. :D (ņem par labu)

"Saules un Mēness attīstības uzdevumi:
sasniegt harmoniju dvēselē un domāšanā,
kļūt dvēseliski tuvākam savam "Es",
apzināti uztvert paša vajadzības un jūtas, prast tās aizstāvēt.
Tipiskās krīzes:
zaudēta saskaņa ar sevi,
visu uztver pārāk tuvu pie sirds,
tā noliegšana, kas "baro" un uztur citus,
pārāk nedraudzīga attieksme pret jūtām.
Potenciāls: Lai sasniegtu mērķi nepieciešams izmantot visu potenciālu Mēness un Saules tēmā.
apzināties savus iekšējos mātes un tēva veidolus,
uzmanīgi un rūpīgi attiekties ar jūtām un noskaņojumu,
sasniegt saskaņu ar sevi.

Cilvēkiem ar šo tēmu nepieciešams nonākt saskaņā ar savām jūtām un vajadzībām. Šādiem klientiem patīk, ja konsultācijas laikā pievērš uzmanību viņu noskaņojumam un jūtām, ik pa laikam uz tām norādot, lai klients varētu apzināti tās pieņemt. Uzturot klienta, paša jūtu, sapratnes stāvokli, mēs palīdzam viņam izlēmīgāk apmierināt viņa vajadzības.
Mēness un Saules tēmā ne vienmēr viegli novest pie domu un dvēseles harmonijas veidola. Tas, kas no vienas puses veicina un uztur cilvēka būtību, no citas puses var būt pretrunā ar viņa priekšstatiem par dzīves vērtībām un mērķiem.
Tāpēc vajag censties iedvest savos klientos neidentificēt sevi pilnībā ar savām vajadzībām, bet arī tās nenoliegt, kas palīdzēs sajust viņiem sevi saskaņā ar sevi un kļūt tuvākiem savam "Es".
Saules un Mēness tēma, kā noteikums, attiecas uz iekšējiem tēva un mātes veidoliem. Konsultantam vajag palīdzēt klientam iemācīties atšķirt iekšējos veidolus un reālos vecākus, lai tas spētu ar tiem samierināties un kļūt par pieaugušu personību, ar pilnu atbildību jau pašam pieņemt sevi vecāku lomā. Pie tam jāatceras, ka vienmēr atradīsies kaut kas, ko vecāki dara nepareizi, kaut ko, kas neatbilst savu bērnu faktiskām vajadzībām. Samierināties ar tādu dabīgu "nepilnību" - nepieciešamais noteikums, lai atteiktos no bērna lomas un iekšējās personības augšanai."

Vācu astrologs: Markus Jehle, 1999. "Zeme un debesis: kad lejā ne tā kā augšā".
Lietotāja avatars
Ieva
Администратор
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 08 Apr 2015, 15:47


Atgriezties uz Aspekti

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi

cron